Nu știi ce trebuie să faci ca să te înregistrezi? Îți arătăm în cele ce urmează:

Dacă ai bifat toate criteriile de eligibilitate și ți-ai descoperit specializarea în lista specializărilor vizate, poți începe:

Pasul 1:

1

În dreapta sus a homepage-ului găsești butonul de Inregistrare (pentru crearea unui cont) și Logare (prentru revenirea ulterioară în cont).

Pasul 2:

Completează datele tale personale. Te rugăm să ai grijă la cerințele de completare a datelor! Este foarte important ca datele tale să fie corecte și complete.

2

Pasul 3:

Selectează din liste Universitatea, Facultatea, Nivelul academic, Specializarea și Anul în care ești înscris.

Dacă ești înscris concomitent la mai multe Universități/Facultăți/Specializări, te rugăm să alegi doar una din ele.

3

Pasul 4:

Introdu codul de verificare și apasă butonul „Înregistrare”.

4

Dacă ai respectat toți cei 4 pași ai fost înregistrat cu succes. După activarea contului (primești imediat un e-mail cu linkul pentru activarea contului) ești gata.

Tot ce mai ai de făcut este să aștepti informările noastre periodice care te vor ghida pas cu pas în proiect.